joomla templates top joomla templates template joomla

Znaczny handel narkotykami przerwany. Policja eliminuje dealerów narkotykowych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali dwie osoby zamieszane w proceder narkotykowy. Jeden z zatrzymanych decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Śledczy udowodnili mu handel znacznymi ilościami narkotyków. 

Nielegalny mięsny biznes, wcześniej sąd zakazał tej działalności. Mięso z niepewnego uboju i rozbioru niezgodnie z wymaganiami weterynaryjnymi na rynku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Zarzut dotyczący działalności gospodarczej prowadzonej bez wymaganego zezwolenia, a polegającej na uboju i rozbiórce zwierząt rzeźnych oraz wprowadzaniu na rynek produktów pochodzenia zwierzęcego usłyszały dwie osoby zatrzymane przez bydgoskich policjantów. 

Opel dachował w miejscowości Włódki i wpadł do przydrożnego rowu

TVN24/x-news; info/foto: OSP Dobrcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Opel dachował w miejscowości Włódki i wpadł do przydrożnego rowu. Około godziny 17:20 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Włóki. Z niewyjaśnionych przyczyn, kierująca Opla straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego doszło do dachowania. 

Kolizja przed komisariatem policji przy Ogińskiego w Bydgoszczy. W pewnym momencie zgasły światła i było słychać huk

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; mapa: google włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 22-latka podejrzewanego o kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego. Mężczyzna spowodował kolizję przed komisariatem i uciekł z miejsca zdarzenia. Szybko wpadł w ręce mundurowych. 

Video z udziałem małoletnich w telefonie, na laptopie, kartach pamięci. Zatrzymano mężczyznę za przestępstwo o charakterze seksualnym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 45-latka podejrzanego o posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Mężczyzna miał zakazane zdjęcia i filmy w laptopie, telefonie komórkowym oraz na innych nośnikach pamięci. 

Pijany przyjechał na stację benzynową. Już z niej nie wyjechał, zatrzymała go obsługa, a potem policja. Był pijany

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Czujność personelu stacji benzynowej doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego. Pracownik stacji uniemożliwił mu kontynuowanie jazdy i zadzwonił po policję. Okazało się, że 51-latek już czterokrotnie był karany za jazdę w stanie nietrzeźwości i ma zakaz prowadzenia pojazdów do 2025 roku.

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych na ul. M.C. Skłodowskiej. Auto nie zatrzymało się przed wchodzącą na pasy 84-letnią kobietą

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; mapa: google włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia. 84-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych. Kierujący był trzeźwy. W piątek 2 grudnia około godziny 11:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o śmiertelnym potrąceniu pieszej. 

Rok temu jeden z wandali próbował odlecieć saniami św Mikołaja. W tym roku kolejnym nie spotdobał się renifer i bombki

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Młodzi ludzie w ramach zabawy postanowili bliżej zapoznać się z iluminacjami świątecznymi na Starym Rynku w Bydgoszczy. Jednak zamiast podziwiać ich piękno, urwali rogi stojącemu tam reniferowi. Później jeden z nich postanowił zagrać w piłkę, którą była zerwana z ozdobnych łuków bombka.

Po ataku w tramwaju, w Bydgoszczy uczą zagranicznych studentów, jak się bronić

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Zwiększony kontakt z policją, kampania społeczna dla mieszkańców Bydgoszczy, a nawet kursy samoobrony dla studentów - to szereg działań zapowiedzianych przez władze uczelni. Mają pomóc zagranicznym studentom w sytuacjach podobnych do tej, która miała miejsce w bydgoskim tramwaju, gdzie kilka dni temu sześcioro studentów z Turcji i Bułgarii zostało zaatakowanych i znieważonych. 

Samobójca na wiadukcie przy ulicy Wojska Polskiego w Bydgoszczy

T.N./eSerwis.info; info: PSP, JRG 1 Bydgoszcz; mapa: google; facebook/JRG 1 Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Próba samobójcza na wiadukcie przy ulicy Wojska Polskiego w Bydgoszczy. Mężczyzna - jak podał profil Jednostki Ratowniczo-Gaśnicza 1 w Bydgoszczy - stanął na wiadukcie po drugiej stronie barierek ochronnych i groził skokiem. 

Kolejny "ogrodnik" ma kłopoty. Uprawiał konopie indyjskie w pomieszczeniu gospodarczym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Bydgoscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową ustalili i zatrzymali mieszkańca gminy Sicienko, który w pomieszczeniu gospodarczym miał uprawę konopi indyjskich. Kryminalni ujawnili tam trzy doniczki tego rodzaju narkotyku. 27-letni właściciel uprawy został zatrzymany w Bydgoszczy.