joomla templates top joomla templates template joomla

Zmuszali do niewolniczej pracy, znęcali się fizycznie i psychicznie. Bydgoska prokuratura podejrzenia o handel ludźmi

TVN24/x-news; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Nawet 15 lat więzienia grozi małżeństwu, które nieludzko traktowało swoich dwóch pracowników. Teraz policjanci zatrzymali także ich syna. Sprawcy - 62-latek wraz ze swoją 59-letnią żoną, znęcali się fizycznie i psychicznie nad pracownikami gospodarstwa rolnego w gminie Łabiszyn, wykorzystując ich trudną sytuację materialną. 

Kopał rowy, a następnie wyjmowal z nich kable. Na "goracym uczynku" przyłapał go patrol policji

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Białych Błot zatrzymał 47-latka podejrzanego o kradzież. Wpadł „na gorąco”, gdy wykopywał kable. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. Do zdarzenia doszło we wtorek 4 stycznia wieczorem, wówczas policjanci z Białych Błot patrolując ulicę Szubińską zauważyli w lesie mężczyznę kopiącego rów. 

Ktoś zgubił rower? Policja z Fordonu poszukuje właściciela

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Fordonu poszukują właściciela roweru górskiego marki SILVERFOX koloru czarno-niebieskiego, który został znaleziony 28 listopada 2016 roku przy ulicy Fordońskiej 422 w Bydgoszczy. 

Alarm bombowy w Szpitalu w Bydgoszczy. Ewakuowano szpital. Do akcji wkroczyły specjalistyczne służby.

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; mapa: google; fot: Archiwum/TVN,x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Do ewakuacji szpitala doszło w Bydgoszczy. Po telefonicznym zgłoszeniu na policję do akcji wkroczyły służby w tym pirotechnicy. Do ewakuacji szpitala MSW doszło w Bydgoszczy po tym jak na telefonicznie poinformowała o podłożonej bombie lub ładunku wybuchowym anonimowa osoba. 

Pijany w pracy po przyjeździe policji próbował przekupić mundurowych "flaszką". Ci potraktowali to poważnie i uznali za chęć wręczenia korzyści majątkowej

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Bydgoszczanin odpowie za próbę udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. Do przestępstwa doszło, chwilę po tym jak badanie trzeźwości potwierdziło, że jest pijany w pracy. 37-latek miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. 

Znaczny handel narkotykami przerwany. Policja eliminuje dealerów narkotykowych

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali dwie osoby zamieszane w proceder narkotykowy. Jeden z zatrzymanych decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Śledczy udowodnili mu handel znacznymi ilościami narkotyków. 

"Nie chcemy ukarania tej młodej dziewczyny, tylko osób naprawdę odpowiedzialnych". Proces ws. tragedii na otrzęsinach w Bydgoszczy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

- Nie chcemy, żeby ukarana była młoda dziewczyna, tylko osoby, które naprawdę były odpowiedzialne za uniwersytet, a nie osoba, która była w wieku mojej córki - mówiła Małgorzata Górniak, matka jednej z ofiar paniki w czasie otrzęsin na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. 

Zgłosił napaść i rabunek policji bo miał problemy finansowe. Okazało się, że ją wymyślił. Teraz jemu grożą dwa lata więzienia

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Dwa lata pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który zawiadomił policjantów z Wyżyn o rozboju z użyciem noża. Byłoby to dziwne, gdyby nie fakt, że do przestępstwa nie doszło, a „pokrzywdzony” wymyślił sobie tę historię ze względu na problemy finansowe.

Nielegalny mięsny biznes, wcześniej sąd zakazał tej działalności. Mięso z niepewnego uboju i rozbioru niezgodnie z wymaganiami weterynaryjnymi na rynku

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Zarzut dotyczący działalności gospodarczej prowadzonej bez wymaganego zezwolenia, a polegającej na uboju i rozbiórce zwierząt rzeźnych oraz wprowadzaniu na rynek produktów pochodzenia zwierzęcego usłyszały dwie osoby zatrzymane przez bydgoskich policjantów.