joomla templates top joomla templates template joomla

Miał 2,6 promila alkoholu i siły aby uciekać przed policją. Jego ucieczka zakończyła sie dachowaniem

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, niezastosowanie się do znaku drogowego „Stop” odpowie 33-latek, którego zatrzymali soleccy policjanci. Mężczyzna jadąc osobowym audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. 

Rodzinny interes. Od kilku miesięcy dwaj bracia plądrowali posesje. Młodszy z braci poszedł w ślady starszego notowanego już za takie przestępstwa

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci z Koronowa zatrzymali dwóch braci podejrzanych o kradzieże z włamaniem. Młodszy z nich wpadł „na gorącym uczynku”. Plądrowaniem posesji zajmowali się od kilku miesięcy. Straty w wyniku ich przestępczej działalności oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. Starszy z braci był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. 

Potrącił pieszego cofając auto i odjechał. Trwają poszukiwania kierowcy oraz świadków zdarzenia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: mapa: google włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Świadków potrącenia pieszego prosimy o kontakt. Do zdarzenia doszło na parkingu przy pawilonach handlowych Hermes na ul. Wojska Polskiego 23 w Bydgoszczy. Policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskich Wyżynach prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, który miał miejsce 24 marca 2017 roku około godz. 17:50 przy ul. Wojska Polskiego 23 w Bydgoszczy. 

Prawdziwy "artysta" rysował karoserie samochodów, z prawdziwym zaangażowaniem. Nagrał go monioring

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 26-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna został namierzony przez obsługę miejskiego monitoringu. Bydgoszczanin uszkodził powłokę lakierniczą w trzech pojazdach. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Pokłócił się z konkubiną. Nie miał gdzie się podziać i za co żyć, wybił witrynę w sklepie, poczekał na policję, aby trafić do więzienia. Może posiedzieć nieco dłużej, 5 lat

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Koronowa zatrzymał 56-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna kamieniem wybił szybę w sklepie. Zatrzymany tłumaczył, że chciał trafić do więzienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Drzewo wbiło się w pojazd, kierowca nie miał szans. Jadący oplem zjechał z drogi i uderzył w drzewo, poniósł śmierć na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: OSP KSRG Gościeradz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

W czwartek 30 marca na drodze wojewódzkiej nr 244 na wysokości miejscowości Bożenkowo doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 51-letni mężczyzna jadący oplem astra. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał on na pobocze i uderzył w drzewo.

15 osób przewiezionych do szpitla. Tramwaj i autorkar zderzyły się przy Jagiellońskiej w Bydgoszczy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego w centrum miasta. Tramwaj i autokar zderzyły się na skrzyżowaniu przy ulicy Jagiellońskiej. 15 osób trafiło do szpitali na badania. W poniedziałek 10 kwietnia około godziny 09:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem tramwaju i autobusu. 

Kiedy policja przybyła na miejsce bydgoszczanin leżał z zaciśniętą pętlą na szyi. Próbował się powiesić na kracie od okna piwnicy. Tragedii zapobiegł świadek

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: fotolia.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Młody bydgoszczanin próbował odebrać sobie życie. Policjanci znaleźli go nieprzytomnego z pętlą na szyi. Podczas reanimacji przywrócili mu funkcje życiowe. Do sukcesu przyczynił się również świadek, który wcześniej odcinał 19-latka, gdy ten próbował się powiesić na drzwiach klatki schodowej. 

Niebezpieczne "hobby", chodził po okolicy i podpalał auta. Udało się złapać podpalacza

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali sprawcę podpaleń trzech aut, do których doszło w czwartek w Bydgoszczy, Lisim Ogonie i Łochowie. Jak się okazało jest to ten sam mężczyzna, który kilka tygodni temu również podpalił auta w tym rejonie. 24-latek odpowie za zniszczenie mienia. 

Bydgoski miłośnik videorejestratorów zatrzymany. Nie mógł się powstrzymać włamywał się do aut i kradł kamerki i to w ramach recydywy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: KWP, Lublin włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Kryminalni z bydgoskiego Błonia zatrzymali 40-latka podejrzanego o włamania do pojazdów. Mężczyzna specjalizował się w kradzieżach wideorejestratorów. Policjanci udowodnili mu łącznie 14 przestępstw. Podejrzany działał w warunkach „recydywy”. 

Kto zostawił pieniądze w podajniku bankomatu? Wypłacił pieniądze i zapomniał je zabrać

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują osoby, która w grudniu 2016 roku wypłaciła pieniądze z bankomatu, a następnie ich nie wyjęła z podajnika. Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują osoby, która w grudniu 2016 roku wypłaciła pieniądze z bankomatu EURONET przy ul. Sułkowskiego w Bydgoszczy - przy sklepie KIER, a następnie ich nie wyjęła z podajnika.