joomla templates top joomla templates template joomla

Właśnie porcjował działki białego proszku, gdy nagle przez balkon wpadł do niego policjant. Dealer narkotykowy z Centrum Bydgoszczy zatrzymany

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 21-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W trakcie zatrzymania przebywała z nim poszukiwana 17-latka. Dziewczyna trafiła pod opiekę rodziców, a podejrzany do policyjnego aresztu. 

Kiedy weszli do pomieszczenia wisiał na kablu, nie dawał oznak życia. Szybka interwencja policji uratowała mu życie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Szybka reakcja, ale również znajomość terenu i rozkładu działek pozwoliły policjantom z komisariatu na bydgoskich Wyżynach znaleźć 26-latka, który targnął się na własne życie. Patrol uratował go w ostatniej chwili, po tym jak mężczyzna powiesił się na kablu. 

Rysował karoserię samochodów, aby ukarać kierowców. Chciał ich w ten sposób nauczyć ich prawidłowego parkowania. "Ukarał" 17 aut

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum; mapa: google włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 54-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna w ciągu miesiąca uszkodził trzynaście pojazdów. Przerysowując ostrym przedmiotem karoserię samochodów, chciał w ten sposób nauczyć kierowców prawidłowego parkowania.

Graficiarze zatrzymani przez policję. Próbowali "upiększyć" jedną z bydgoskich kamienic

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali dwóch sprawców namalowania graffiti na elewacji kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Jeden ze sprawców zniszczenia mienia był nieletni. Okazało się, że to właśnie on był pomysłodawcą umieszczenia napisów. 

Zabarykadował się w mieszkaniu o groził wybuchem gazu. Wkroczyli policyjni negocjatorzy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Wczoraj policyjni negocjatorzy nakłonili mężczyznę do wyjścia z mieszkania, w którym się wcześniej zabarykadował. Dziś w sprawie policjanci gromadzą materiał dowodowy. 46-latek pozostaje w policyjnym areszcie. We wtorek 7 marca policjanci z Bydgoszczy otrzymali wezwanie na interwencję domową. Kobieta informowała o awanturze. 

To trzeba mieć szczęście. Wpadł na czerwnoym świetle, był poszukiwany listem gończym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi za niestosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Taka karą zagrożony jest bydgoszczanin zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna wpadł, gdy nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. 

W domu prawie jak w dżungli. Mieszkaniec Bydgoszczy urządził sobie plantację marihuany w mieszkaniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Ponad 20 sztuk krzewów roślin konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, słoiki ze 170 gramami suszu roślinnego, a także sprzęt służący do uprawy i dystrybucji narkotyków oraz inne przedmioty wykorzystywane w procederze narkotykowym zabezpieczyli bydgoscy policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. 

19-letni "bohater" zaatakował 13 latka. Psiknął w twarz dziecku gazem i zabrał telefon

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 19-latka podejrzanego o rozbój. Mężczyzna sterroryzował 13-latka i zabrał mu telefon komórkowy. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Podpalacz samochodów zatrzymany. Spalił dwa auta i garaż dla zabawy?

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; video: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali sprawcę podpaleń dwóch samochodów, do których doszło na ulicy Łochowskiej w Bydgoszczy. W jednym z pożarów spaleniu uległ również garaż, w którym auto było zaparkowane. 

Popalali "trawkę" w aucie zaparkowanym w lesie. Przypadkowo patrol policji leśnej poczuł charakterystyczny zapach wydobywający się z samochodu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Trzech mężczyzn mających związek z narkotykami zatrzymali policjanci z Ogniwa Wodnego bydgoskiej komendy. „Wodniacy” patrolowali tereny leśne Nadleśnictwa Żołędowo, gdy ich uwagę zwrócił samochód, z którego wydobywał się charakterystyczny zapach. 

"Prawdziwy bohater" napadł na 75-letnia kobietę. Przypadkowi świadkowie napaści ujęli sprawcę. Zadziałali wzorowi obywatele!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Za rozbój odpowie sprawca ujęty wczoraj przez dwóch świadków, którzy widząc uciekającego mężczyznę oraz starszą wołającą o pomoc kobietę, bez wahania udzielili jej pomocy oraz podjęli skuteczny pościg za złodziejem. 35-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.