joomla templates top joomla templates template joomla

Pościg ulicami Bydgoszczy. Kierowca nie zatrzymał się na wezwanie policji, podczas ucieczki próbowął pozbyć się przewożonej amfetaminy i marihuany!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 22-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Mężczyzna podczas ucieczki autem próbował pozbyć się nielegalnego towaru. O jego dalszym losie zadecydują już badania laboratoryjne. 

Bydgoscy policjanci patrolują ulice Grudziądza. W trakcie ostatniego patrolu zatrzymali cztrech osoby posiadające przy sobie marihuanę i kokainę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy na terenie Grudziądza zatrzymali cztery osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. W trzech przypadkach była to marihuana, a w jednym kokaina. Zatrzymani staną teraz przed sądem. 

Nasze drzewo, możemy sobie je wyciąć od 1 stycznia bez zezwolenia i zbędnych kosztów. Na tego typu zmianę czekano od lat

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Ministerstwo Środowiska; fot: Paweł Orzech/Jesienny Spacer 2015 włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Od lat pobierano opłatę za wycięcie własnego prywatnego drzewa. Od 1 stycznia 2017 roku zmieniły się przepisy. Nasze drzewo, możemy wyciąć kiedy mamy na to ochotę, chyba, że jest to pomnik przyrody, albo znajduje się w strefie ochronnej.

Zmuszali do niewolniczej pracy, znęcali się fizycznie i psychicznie. Bydgoska prokuratura podejrzenia o handel ludźmi

TVN24/x-news; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Nawet 15 lat więzienia grozi małżeństwu, które nieludzko traktowało swoich dwóch pracowników. Teraz policjanci zatrzymali także ich syna. Sprawcy - 62-latek wraz ze swoją 59-letnią żoną, znęcali się fizycznie i psychicznie nad pracownikami gospodarstwa rolnego w gminie Łabiszyn, wykorzystując ich trudną sytuację materialną. 

Kopał rowy, a następnie wyjmowal z nich kable. Na "goracym uczynku" przyłapał go patrol policji

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Białych Błot zatrzymał 47-latka podejrzanego o kradzież. Wpadł „na gorąco”, gdy wykopywał kable. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. Do zdarzenia doszło we wtorek 4 stycznia wieczorem, wówczas policjanci z Białych Błot patrolując ulicę Szubińską zauważyli w lesie mężczyznę kopiącego rów. 

Ktoś zgubił rower? Policja z Fordonu poszukuje właściciela

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Fordonu poszukują właściciela roweru górskiego marki SILVERFOX koloru czarno-niebieskiego, który został znaleziony 28 listopada 2016 roku przy ulicy Fordońskiej 422 w Bydgoszczy. 

Poszedł do galerii handlowej na zakupy złapał przy okazji złodzieja. Policjant aktywny równiez po służbie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy poza służbą zatrzymał dwóch 19-latków podejrzewanych o kradzież. Mężczyźni w styczniu ukradli ze sklepu głośnik wart ponad 400 złotych. Zatrzymani wpadli w tej samej placówce handlowej, w której dokonali kradzieży. 

Próbował uzyskać 500 zł kredytu. Grozi mu 8 lat więzienia. Jego zaświadczenie o pracy było sfałszowane

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że 18-latek chciał wyłudzić pożyczkę. Jak się okazało mężczyzna składając dokumenty w banku przedłożył sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu i osiąganych dochodach. 

"Nie chcemy ukarania tej młodej dziewczyny, tylko osób naprawdę odpowiedzialnych". Proces ws. tragedii na otrzęsinach w Bydgoszczy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

- Nie chcemy, żeby ukarana była młoda dziewczyna, tylko osoby, które naprawdę były odpowiedzialne za uniwersytet, a nie osoba, która była w wieku mojej córki - mówiła Małgorzata Górniak, matka jednej z ofiar paniki w czasie otrzęsin na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.