joomla templates top joomla templates template joomla

Video z udziałem małoletnich w telefonie, na laptopie, kartach pamięci. Zatrzymano mężczyznę za przestępstwo o charakterze seksualnym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 45-latka podejrzanego o posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich. Mężczyzna miał zakazane zdjęcia i filmy w laptopie, telefonie komórkowym oraz na innych nośnikach pamięci. 

Kolejny "ogrodnik" ma kłopoty. Uprawiał konopie indyjskie w pomieszczeniu gospodarczym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Bydgoscy policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową ustalili i zatrzymali mieszkańca gminy Sicienko, który w pomieszczeniu gospodarczym miał uprawę konopi indyjskich. Kryminalni ujawnili tam trzy doniczki tego rodzaju narkotyku. 27-letni właściciel uprawy został zatrzymany w Bydgoszczy. 

Kierujący pojazdem zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Kierowca ciągnika trafił do szpitala

T.N./eSerwis.info; info/foto: OSP Dobrcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

W poniedziałek 28 listopada tuż po godzinę 7.00 strażacy z OSP Dobrcz zostali wezwani do wypadku drogowego w miejscowości Wudzyn. Kierujący Fiatem na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się ciągnikiem rolniczym, który na skutek uderzenia przewrócił się na bok. 

Różowe tabletki, działki z białą substancją, susz roślinny. Nawet specjalistyczna waga jak w sklepie. Dealer narkotykowy zatrzymany

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 37-latka, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. Ponadto mężczyzna z ich sprzedaży zrobił sobie źródło dochodu. Kryminalni ujawnili w jego miejscu zamieszkania kilkadziesiąt działek amfetaminy i marihuany oraz przedmioty świadczące o prowadzeniu przez niego działalności przestępczej. Sąd aresztował go na dwa miesiące.

Pijany przyjechał na stację benzynową. Już z niej nie wyjechał, zatrzymała go obsługa, a potem policja. Był pijany

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Czujność personelu stacji benzynowej doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego. Pracownik stacji uniemożliwił mu kontynuowanie jazdy i zadzwonił po policję. Okazało się, że 51-latek już czterokrotnie był karany za jazdę w stanie nietrzeźwości i ma zakaz prowadzenia pojazdów do 2025 roku.

Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych na ul. M.C. Skłodowskiej. Auto nie zatrzymało się przed wchodzącą na pasy 84-letnią kobietą

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; mapa: google włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia. 84-letnia kobieta została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych. Kierujący był trzeźwy. W piątek 2 grudnia około godziny 11:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o śmiertelnym potrąceniu pieszej. 

Rzucił się na policjantów z ostrym narzędziem bo przeszkodzili mu w demolce mieszkania. Policjanci strzelili do niego

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Patrol z bydgoskiego Śródmieścia obezwładnił i zatrzymał agresywnego mężczyznę. 59-latek siekierą demolował mieszkanie. Mężczyzna rzucił się z ostrymi narzędziami na policjantów. Funkcjonariusz obezwładnił napastnika oddając w jego kierunku strzały z broni palnej. 

Drastycznie wyglądający wypadek wypadek pod Bydgoszczą w miejscowości Borówno

T.N./eSerwis.info; info/foto: OSP Dobrcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Piątkowa mgła prawdopodobnie była przyczyną kolizji, do której doszło w miejscowości Borówno około godziny 17.00. W zdarzeniu uczestniczyły 4 samochody osobowe, samochód dostawczy oraz ciągnik siodłowy z naczepą.

Brawurowa jazda mogła się skończyć tragicznie. 30 punktów karnych na trasie z Bydgoszczy do Świecia

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Wyczyny kierowcy na trasie Bydgoszcz-Świecie wprawiły w osłupienie doświadczonych policjantów. Trudno skomentować, jak można jeździć w tak brawurowy i niebezpieczny sposób. W ostatnim czasie na skrzynkę mailową „STOP AGRESJI DROGOWEJ”, prowadzoną przez policjantów KWP w Bydgoszczy, internauta przysłał film, który wprawił w osłupienie nawet funkcjonariuszy.