joomla templates top joomla templates template joomla

Miasto pod nadzorem. Mobilne Bydgoskie Centrum Monitoringu namierza kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskich Wyżyn obserwowali skrzyżowanie w Brzozie. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. Mundurowi „rozliczali” tych, którzy popełniali wykroczenia. 

Mieszkaniec Bydgoszczy wpadł w trakcie kontroli drogowej w Grudziądzu. Był poszukiwany w całej Europie, podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 35-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania przez austriacki wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna podejrzewany jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która okradała bankomaty. 

Przez wandali ludzie nie wiedzieli o której odjeżdża tramwaj. Nie ujdzie im to bezkarnie udało się ich złapać

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Fordonu zatrzymali dwóch sprawców zniszczenia tablicy informacyjnej na przystanku tramwajowym przy ul. Gieryna w Bydgoszczy. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W czwartek 25 maja, krótko przed północą, dyżurny bydgoskich policjantów otrzymał zgłoszenie od przypadkowego świadka, z którego wynikało, że na przystanku tramwajowym przy ul. Gieryna.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli u 28-latka 27g marihuany. Mężczyźnie grożą trzy lata więzienia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Bydgoscy kryminalni zatrzymali 28-latka ukrywającego w wynajmowanym mieszkaniu narkotyki. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. W środę 24 maja kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy uzyskali informację o mieszkańcu Torunia, który w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na bydgoskim śródmieściu może posiadać narkotyki. 

Tragiczny koniec dnia. Wieczorem pod Bydgoszczą mężczyzna wypadł z łódki. Nie pomogła akcja ratownicza i resuscytacja. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny

T.W./eSerwis.info; info: PSP, Toruń/Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

W miejscowości Kadzionka pod Bydgoszczą w powiecie bydgoski wędkarz zauważył topiącego się mężczyznę. Z relacji świadków wynikało, że topiący się płynął samemu łódką i w pewnym momencie z niej wypadł do wody. Na miejscu pojawiły się słuzby ratunkowe. Niestety resuscytacja krążeniowo-oddechowa, którą podjęli strażacy przybyli na miejsce tragedii oraz ratownicy medyczni nie pomogła.

Posługując sie fałszywym potwierdzeniem przelewu próbował wyłudzić elektronarzędzia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z Białych Błot zatrzymali 26-latka podejrzanego o oszustwo. Mężczyzna posługując się fałszywym potwierdzeniem przelewu próbował wyłudzić elektronarzędzia. Za to przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia. 

Dobrowolnie wydał policji "weki". Były w nich marihuana, amfetamina, tabletki MDMA. Mężczyznę zaresztowano na 3 miesiące

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 90 gramów amfetaminy 30 gramów marihuany i tabletki MDMA. Narkotyki te posiadał 21-letni bydgoszczanin z Błonia. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. 

25-latek jadący motocyklem w powiecie bydgoskim zginął na miejscu. Na drodze stanął mu skręcający w drogę poprzeczną samochód

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Początek weekendu przyniósł tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Zginął w nim 25-letni motocyklista. Do wszystkich uczestników ruch apelujemy o rozsądek i bezpieczną jazdę. W piątek 26 maja około godz. 20:00 w miejscowości Nowy Dwór, w powiecie bydgoskim, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 

Zaciągnęli mężczyznę do piwnicy i go pobili. Jeden z rozbójników zatrzymany przez policję

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Wczoraj 25 maja do aresztu trafił 30-letni mężczyzna zatrzymany przez kryminalnych z bydgoskiego szwederowa. Dzięki żmudnej pracy operacyjnej, policjanci wytypowali i zatrzymali jednego z trzech sprawców rozboju. Sprawa miała swój początek 11 maja br. w Bydgoszczy na ul. Długiej. 

Uciekając przed policjantami wskoczył do Brdy. Ścigany dwoma listami gończymi ma do odbycia 5-letni wyrok

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości


Fordońscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Poszukiwany uciekając przed policjantami wskoczył do Brdy. Chwilę później był już w rękach funkcjonariuszy. Policjanci z bydgoskiego Fordonu ustalili, że mężczyzna poszukiwany dwoma listami gończymi ma przebywać w miejscu zamieszkania. 

Sensacyjne wiadomości. Stan zdrowia Tomasza Golloba poprawia się. Żużlowiec niemal w pełni odzyskał głębokie czucie w nogach

Agencja TVN/x-news; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz sport

Stan zdrowia Tomasza Golloba poprawia się. Żużlowiec, który pod koniec kwietnia miał poważny wypadek na torze motocrossowym w Chełmnie, odzyskuje czucie w nogach. Jak powiedział na antenie TVN24 profesor Marek Harat ze szpitala wojskowego w Bydgoszczy, nie przesądza to jeszcze o tym, że w przyszłości Gollob stanie na nogach, jednak daje to nadzieje na powrót do sprawności.

Policjanci zatrzymali prosiaczka i tygryska. Policyjne działania "pieszy" na terenie Bydgoszczy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Bydgoscy policjanci po raz kolejny przeprowadzili działania pod kryptonimem „Pieszy”. Przez trzy dni, od poniedziałku do środy, trwały policyjne kontrole. Celem akcji jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów, gdyż są oni uczestnikami najmniej chronionymi.