joomla templates top joomla templates template joomla

Pościg ulicami Bydgoszczy. Aż nieprawdopodobne, ale kierowca miał 4 promile. W trakcie ucieczki spowodował kolizję

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Patrol z bydgoskiej „drogówki” zatrzymał mieszkańca Bydgoszczy, który miał cztery promile alkoholu w organizmie. 42-latek nie zatrzymał się policjantom do kontroli. Podczas ucieczki spowodował kolizję. Chwilę później był już w rękach funkcjonariuszy. 

"Bomber" z Warlubia, który chciał "pozbyć się" żony usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Dariusz R. był z nią skonfliktowany

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Wspólne działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Komendy Powiatowej Policji w Świeciu doprowadziły do zatrzymania 42-letniego mieszkańca Grudziądza podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna podłożył pod samochód urządzenie z materiałami pirotechnicznymi. 

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyją dwie osoby, jedna przewieziona do szpitala. Czołowe zderzenie samochodów w Solcu Kujawskim

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek 9 czerwca na DK nr 10 na wysokości Solca Kujawskiego. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby podróżujące skodą. Kierowca drugiego pojazdu uczestniczącego w wypadku trafił do szpitala. 

Mieszkaniec Bydgoszczy wpadł w trakcie kontroli drogowej w Grudziądzu. Był poszukiwany w całej Europie, podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Grudziądzcy policjanci zatrzymali 35-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania przez austriacki wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna podejrzewany jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która okradała bankomaty. 

Przez wandali ludzie nie wiedzieli o której odjeżdża tramwaj. Nie ujdzie im to bezkarnie udało się ich złapać

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Fordonu zatrzymali dwóch sprawców zniszczenia tablicy informacyjnej na przystanku tramwajowym przy ul. Gieryna w Bydgoszczy. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W czwartek 25 maja, krótko przed północą, dyżurny bydgoskich policjantów otrzymał zgłoszenie od przypadkowego świadka, z którego wynikało, że na przystanku tramwajowym przy ul. Gieryna.

W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli u 28-latka 27g marihuany. Mężczyźnie grożą trzy lata więzienia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Bydgoscy kryminalni zatrzymali 28-latka ukrywającego w wynajmowanym mieszkaniu narkotyki. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. W środę 24 maja kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy uzyskali informację o mieszkańcu Torunia, który w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na bydgoskim śródmieściu może posiadać narkotyki. 

A podobno 13 jest pechowy. Bydgoszczanin wygrał w tym dniu prawie sześć milionów złotych

T.W./eSerwis.info; info: Lotto; fot: screen: lotto.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

A podobno 13 to pechowy dzień, jednak nie dla bydgoszczanina, który ustrzelił szóstkę i zgarnął w kumulacji prawie szczęść milionów złotych. 5 milionów 964 tys. o tyle dokładnie wzbogaci się mieszkaniec Bydgoszczy, który we wtorkowym losowaniu, dokładnie 13 czerwca, „ustrzelił” szóstkę. 

Nie wyrobił i uderzył w słup, a następnie dachował w centrum Bydgoszczy. 21-letni kierowca był pijany

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

21-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Całe zdarzenie zarejestrował miejski monitoring. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i dachował przy rondzie Bernardyńskim. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Miasto pod nadzorem. Mobilne Bydgoskie Centrum Monitoringu namierza kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskich Wyżyn obserwowali skrzyżowanie w Brzozie. Do działań wykorzystali Mobilne Centrum Monitoringu. Policyjne kamery namierzały kierowców, którzy łamali przepisy ruchu drogowego. Mundurowi „rozliczali” tych, którzy popełniali wykroczenia. 

25-latek jadący motocyklem w powiecie bydgoskim zginął na miejscu. Na drodze stanął mu skręcający w drogę poprzeczną samochód

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Początek weekendu przyniósł tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Zginął w nim 25-letni motocyklista. Do wszystkich uczestników ruch apelujemy o rozsądek i bezpieczną jazdę. W piątek 26 maja około godz. 20:00 w miejscowości Nowy Dwór, w powiecie bydgoskim, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 

Zaciągnęli mężczyznę do piwnicy i go pobili. Jeden z rozbójników zatrzymany przez policję

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Wczoraj 25 maja do aresztu trafił 30-letni mężczyzna zatrzymany przez kryminalnych z bydgoskiego szwederowa. Dzięki żmudnej pracy operacyjnej, policjanci wytypowali i zatrzymali jednego z trzech sprawców rozboju. Sprawa miała swój początek 11 maja br. w Bydgoszczy na ul. Długiej. 

Uciekając przed policjantami wskoczył do Brdy. Ścigany dwoma listami gończymi ma do odbycia 5-letni wyrok

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości


Fordońscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. Poszukiwany uciekając przed policjantami wskoczył do Brdy. Chwilę później był już w rękach funkcjonariuszy. Policjanci z bydgoskiego Fordonu ustalili, że mężczyzna poszukiwany dwoma listami gończymi ma przebywać w miejscu zamieszkania.