joomla templates top joomla templates template joomla

Niebezpieczne "hobby", chodził po okolicy i podpalał auta. Udało się złapać podpalacza

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali sprawcę podpaleń trzech aut, do których doszło w czwartek w Bydgoszczy, Lisim Ogonie i Łochowie. Jak się okazało jest to ten sam mężczyzna, który kilka tygodni temu również podpalił auta w tym rejonie. 24-latek odpowie za zniszczenie mienia. 

Drzewo wbiło się w pojazd, kierowca nie miał szans. Jadący oplem zjechał z drogi i uderzył w drzewo, poniósł śmierć na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: OSP KSRG Gościeradz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

W czwartek 30 marca na drodze wojewódzkiej nr 244 na wysokości miejscowości Bożenkowo doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego śmierć poniósł 51-letni mężczyzna jadący oplem astra. Z niewyjaśnionych przyczyn zjechał on na pobocze i uderzył w drzewo.

Napadł na jedną z fordońskich plebanii w trakcie mszy świętej. Okazało się, że właśnie opuścił więzienie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z komisariatu w Fordonie jeszcze tego samego dnia ustalili i zatrzymali sprawcę włamania na plebanię jednej z fordońskich parafii. Okazał się nim 33-latek, który kilka dni temu został przez nich zatrzymany w związku z włamaniem do samochodu. 

Zlikwidowano melinę w centrum Bydgoszczy. Co ciekawe alkohol był legalny, ale jego sprzedaż już nie

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa wspólnie z pracownikami Drugiego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy zabezpieczyli alkohol w jednym z bydgoskich lokali w centrum miasta. Powodem tej decyzji nie był nielegalny alkohol. Przeciwnie, alkohol był legalny, lecz nielegalna była sprzedaż.

W domu prawie jak w dżungli. Mieszkaniec Bydgoszczy urządził sobie plantację marihuany w mieszkaniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Ponad 20 sztuk krzewów roślin konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, słoiki ze 170 gramami suszu roślinnego, a także sprzęt służący do uprawy i dystrybucji narkotyków oraz inne przedmioty wykorzystywane w procederze narkotykowym zabezpieczyli bydgoscy policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. 

Podciął sobie żyły i wyszedł z mieszkania. Po śladach krwi policjanci znaleźli nastoletniego desperata. Uratowali mu życie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zapobiegli tragedii. Uratowali nastoletniego desperata, który próbował popełnić samobójstwo. Znaleźli go kilkaset metrów dalej przy nabrzeżu Brdy. 16-latek trafił pod opiekę lekarza. 

Bydgoski miłośnik videorejestratorów zatrzymany. Nie mógł się powstrzymać włamywał się do aut i kradł kamerki i to w ramach recydywy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: KWP, Lublin włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Kryminalni z bydgoskiego Błonia zatrzymali 40-latka podejrzanego o włamania do pojazdów. Mężczyzna specjalizował się w kradzieżach wideorejestratorów. Policjanci udowodnili mu łącznie 14 przestępstw. Podejrzany działał w warunkach „recydywy”. 

Kto zostawił pieniądze w podajniku bankomatu? Wypłacił pieniądze i zapomniał je zabrać

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują osoby, która w grudniu 2016 roku wypłaciła pieniądze z bankomatu, a następnie ich nie wyjęła z podajnika. Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują osoby, która w grudniu 2016 roku wypłaciła pieniądze z bankomatu EURONET przy ul. Sułkowskiego w Bydgoszczy - przy sklepie KIER, a następnie ich nie wyjęła z podajnika. 

Właśnie porcjował działki białego proszku, gdy nagle przez balkon wpadł do niego policjant. Dealer narkotykowy z Centrum Bydgoszczy zatrzymany

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 21-latka podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. W trakcie zatrzymania przebywała z nim poszukiwana 17-latka. Dziewczyna trafiła pod opiekę rodziców, a podejrzany do policyjnego aresztu. 

Kiedy weszli do pomieszczenia wisiał na kablu, nie dawał oznak życia. Szybka interwencja policji uratowała mu życie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Szybka reakcja, ale również znajomość terenu i rozkładu działek pozwoliły policjantom z komisariatu na bydgoskich Wyżynach znaleźć 26-latka, który targnął się na własne życie. Patrol uratował go w ostatniej chwili, po tym jak mężczyzna powiesił się na kablu. 

Rysował karoserię samochodów, aby ukarać kierowców. Chciał ich w ten sposób nauczyć ich prawidłowego parkowania. "Ukarał" 17 aut

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum; mapa: google włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 54-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna w ciągu miesiąca uszkodził trzynaście pojazdów. Przerysowując ostrym przedmiotem karoserię samochodów, chciał w ten sposób nauczyć kierowców prawidłowego parkowania.

Graficiarze zatrzymani przez policję. Próbowali "upiększyć" jedną z bydgoskich kamienic

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali dwóch sprawców namalowania graffiti na elewacji kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Jeden ze sprawców zniszczenia mienia był nieletni. Okazało się, że to właśnie on był pomysłodawcą umieszczenia napisów.