joomla templates top joomla templates template joomla

Rok z LIRĄ w schronisku

bydgoszcz.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

alt

W piątek - 3 września - bydgoskie schronisko świętowało pierwszy rok funkcjonowania programu pozytywnego szkolenia psów schroniskowych - LIRA. Program szkolenia psów schroniskowych LIRA zainicjował Jacek Gałuszka we współpracy ze schroniskiem w Gliwicach w lipcu 2007 roku.

Koronowo w Europie

powiat.bydgoski.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

altInformujemy, że dnia 10 września o godzinie 11.00 w Urzędzie Miejskim w Koronowie odbędzie się konferencja połączona z pogadanką na temat funduszy unijnych, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie telefoniczne pod numerem (52) 3826 404, lub e-mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Bydgoszcz Hit Festival 2010

bydgoszcz.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

alt

Utwór "Volveremos" zespołu Volver został zwycięzcą pierwszego dnia Bydgoszcz Hit Festival 2010. To jednak nie koniec emocji - już w niedzielę zapraszamy do HSW „Łuczniczka” na drugą część imprezy. – Zrobiliśmy wszystko by widowisko było równie atrakcyjne dla widzów przed telewizorami, jak i tych którzy będą się bawić razem z nami w hali „Łuczniczka” – mówił Marcin Bachara, zastępca dyrektora Promocji sieci ESKA S.A.