joomla templates top joomla templates template joomla

Poruszający się na wózku inwalidzkim mężczyzna zajmował się rozprowadzaniem narkotyków. Kiedy zauważył policję próbował uciec

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali dwie osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Z zabezpieczonego „towaru” można by było zrobić ponad 100 „działek” narkotyków. 

Nietrzeźwa próbowała wejść do mieszkania. Okazało się że nie do swojego. Kiedy otworzyły się drzwi policjanci poczuli zapach marihuany. Mężczyzna wpadł

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Uwagę policjantów z bydgoskiego Śródmieścia, którzy pomagając nietrzeźwej kobiecie w dostaniu się bezpiecznie do mieszkania, zwrócił zapach dobywający się z mieszkania obok. Okazało się, że mieszkający tam mężczyzna ma narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli u niego ponad 20 gramów marihuany. 

Mężczyzna potrącony w Bydgoszczy na torach przez tramwaj linii nr 7 zmarł w szpitalu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Bydgoscy śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Fordonie. 34-latek został potrącony przez tramwaj. Niestety mimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł w szpitalu. We wtorek 11 marca około godziny 17:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o potrąceniu osoby przez tramwaj linii nr 7. 

Miał 2,6 promila alkoholu i siły aby uciekać przed policją. Jego ucieczka zakończyła sie dachowaniem

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, niezastosowanie się do znaku drogowego „Stop” odpowie 33-latek, którego zatrzymali soleccy policjanci. Mężczyzna jadąc osobowym audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. 

15 osób przewiezionych do szpitla. Tramwaj i autorkar zderzyły się przy Jagiellońskiej w Bydgoszczy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego w centrum miasta. Tramwaj i autokar zderzyły się na skrzyżowaniu przy ulicy Jagiellońskiej. 15 osób trafiło do szpitali na badania. W poniedziałek 10 kwietnia około godziny 09:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem tramwaju i autobusu. 

Kiedy policja przybyła na miejsce bydgoszczanin leżał z zaciśniętą pętlą na szyi. Próbował się powiesić na kracie od okna piwnicy. Tragedii zapobiegł świadek

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: fotolia.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Młody bydgoszczanin próbował odebrać sobie życie. Policjanci znaleźli go nieprzytomnego z pętlą na szyi. Podczas reanimacji przywrócili mu funkcje życiowe. Do sukcesu przyczynił się również świadek, który wcześniej odcinał 19-latka, gdy ten próbował się powiesić na drzwiach klatki schodowej. 

Obrzucili samochód mieszkańca kamieniami. Policjantów którzy przyjechali na miejsce potraktowali obelgami

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Koronowa zatrzymał trzy osoby podejrzane o uszkodzenie mienia. Mężczyźni obrzucili kamieniami samochód oraz dom należący do mieszkańca Koronowa. Podczas interwencji znieważyli też funkcjonariuszy. Byli pijani. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Traktorzysta był tak pijany, że potrzebował pomocy innego pojazdu rolniczego. Miał zakaz prowadzenia pojazdów

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci z Białych Błot zatrzymali 48-latka, który pijany kierował ciągnikiem rolniczym, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Patrol namierzył go na polu, gdy siedział za „kółkiem” ciągnika. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Rodzinny interes. Od kilku miesięcy dwaj bracia plądrowali posesje. Młodszy z braci poszedł w ślady starszego notowanego już za takie przestępstwa

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci z Koronowa zatrzymali dwóch braci podejrzanych o kradzieże z włamaniem. Młodszy z nich wpadł „na gorącym uczynku”. Plądrowaniem posesji zajmowali się od kilku miesięcy. Straty w wyniku ich przestępczej działalności oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. Starszy z braci był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. 

Potrącił pieszego cofając auto i odjechał. Trwają poszukiwania kierowcy oraz świadków zdarzenia

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: mapa: google włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Świadków potrącenia pieszego prosimy o kontakt. Do zdarzenia doszło na parkingu przy pawilonach handlowych Hermes na ul. Wojska Polskiego 23 w Bydgoszczy. Policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskich Wyżynach prowadzą postępowanie w sprawie wypadku, który miał miejsce 24 marca 2017 roku około godz. 17:50 przy ul. Wojska Polskiego 23 w Bydgoszczy. 

Prawdziwy "artysta" rysował karoserie samochodów, z prawdziwym zaangażowaniem. Nagrał go monioring

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 26-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna został namierzony przez obsługę miejskiego monitoringu. Bydgoszczanin uszkodził powłokę lakierniczą w trzech pojazdach. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Pokłócił się z konkubiną. Nie miał gdzie się podziać i za co żyć, wybił witrynę w sklepie, poczekał na policję, aby trafić do więzienia. Może posiedzieć nieco dłużej, 5 lat

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Koronowa zatrzymał 56-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna kamieniem wybił szybę w sklepie. Zatrzymany tłumaczył, że chciał trafić do więzienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.