joomla templates top joomla templates template joomla

19-letni "bohater" zaatakował 13 latka. Psiknął w twarz dziecku gazem i zabrał telefon

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 19-latka podejrzanego o rozbój. Mężczyzna sterroryzował 13-latka i zabrał mu telefon komórkowy. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Graficiarze zatrzymani przez policję. Próbowali "upiększyć" jedną z bydgoskich kamienic

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali dwóch sprawców namalowania graffiti na elewacji kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. Jeden ze sprawców zniszczenia mienia był nieletni. Okazało się, że to właśnie on był pomysłodawcą umieszczenia napisów. 

Zabarykadował się w mieszkaniu o groził wybuchem gazu. Wkroczyli policyjni negocjatorzy

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Wczoraj policyjni negocjatorzy nakłonili mężczyznę do wyjścia z mieszkania, w którym się wcześniej zabarykadował. Dziś w sprawie policjanci gromadzą materiał dowodowy. 46-latek pozostaje w policyjnym areszcie. We wtorek 7 marca policjanci z Bydgoszczy otrzymali wezwanie na interwencję domową. Kobieta informowała o awanturze. 

To trzeba mieć szczęście. Wpadł na czerwnoym świetle, był poszukiwany listem gończym

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi za niestosowanie się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Taka karą zagrożony jest bydgoszczanin zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna wpadł, gdy nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej. 

Pościg ulicami Bydgoszczy. Kierowca nie zatrzymał się na wezwanie policji, podczas ucieczki próbowął pozbyć się przewożonej amfetaminy i marihuany!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 22-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem pod ich wpływem. Mężczyzna podczas ucieczki autem próbował pozbyć się nielegalnego towaru. O jego dalszym losie zadecydują już badania laboratoryjne. 

Poszedł do galerii handlowej na zakupy złapał przy okazji złodzieja. Policjant aktywny równiez po służbie

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy poza służbą zatrzymał dwóch 19-latków podejrzewanych o kradzież. Mężczyźni w styczniu ukradli ze sklepu głośnik wart ponad 400 złotych. Zatrzymani wpadli w tej samej placówce handlowej, w której dokonali kradzieży. 

Próbował uzyskać 500 zł kredytu. Grozi mu 8 lat więzienia. Jego zaświadczenie o pracy było sfałszowane

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że 18-latek chciał wyłudzić pożyczkę. Jak się okazało mężczyzna składając dokumenty w banku przedłożył sfałszowane zaświadczenie o zatrudnieniu i osiąganych dochodach. 

Podpalacz samochodów zatrzymany. Spalił dwa auta i garaż dla zabawy?

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; video: Policja/Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia ustalili i zatrzymali sprawcę podpaleń dwóch samochodów, do których doszło na ulicy Łochowskiej w Bydgoszczy. W jednym z pożarów spaleniu uległ również garaż, w którym auto było zaparkowane. 

Popalali "trawkę" w aucie zaparkowanym w lesie. Przypadkowo patrol policji leśnej poczuł charakterystyczny zapach wydobywający się z samochodu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Trzech mężczyzn mających związek z narkotykami zatrzymali policjanci z Ogniwa Wodnego bydgoskiej komendy. „Wodniacy” patrolowali tereny leśne Nadleśnictwa Żołędowo, gdy ich uwagę zwrócił samochód, z którego wydobywał się charakterystyczny zapach. 

"Prawdziwy bohater" napadł na 75-letnia kobietę. Przypadkowi świadkowie napaści ujęli sprawcę. Zadziałali wzorowi obywatele!

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Za rozbój odpowie sprawca ujęty wczoraj przez dwóch świadków, którzy widząc uciekającego mężczyznę oraz starszą wołającą o pomoc kobietę, bez wahania udzielili jej pomocy oraz podjęli skuteczny pościg za złodziejem. 35-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. 

Bydgoscy policjanci patrolują ulice Grudziądza. W trakcie ostatniego patrolu zatrzymali cztrech osoby posiadające przy sobie marihuanę i kokainę

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Grudziądz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy na terenie Grudziądza zatrzymali cztery osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające. W trzech przypadkach była to marihuana, a w jednym kokaina. Zatrzymani staną teraz przed sądem. 

Nasze drzewo, możemy sobie je wyciąć od 1 stycznia bez zezwolenia i zbędnych kosztów. Na tego typu zmianę czekano od lat

T.W./eSerwis.info; info: Urząd Miasta, Ministerstwo Środowiska; fot: Paweł Orzech/Jesienny Spacer 2015 włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Od lat pobierano opłatę za wycięcie własnego prywatnego drzewa. Od 1 stycznia 2017 roku zmieniły się przepisy. Nasze drzewo, możemy wyciąć kiedy mamy na to ochotę, chyba, że jest to pomnik przyrody, albo znajduje się w strefie ochronnej.