joomla templates top joomla templates template joomla

Tomasz Gollob został wybudzony ze śpiączki. Począkowo nie był w stanie samodzielnie oddychać. Z lekarzami kontaktował się przy pomocy gestów. Aktualnie już sie odzywa, odłączono respirator

T.W./eSerwis.info; info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Tomasz Gollob zawodnik MRGARDEN GKM Grudziądz został wybudzony przed popołudniem ze śpiączki farmakologicznej. Z informacji lekarzy wynikało, że nie był w stanie początkowo samodzielnie oddychać, ale jego stan polepszał sie z upływem kolejnych godzin. 

Dzisiaj rozpoczęło się wybudzanie Tomasza Golloba ze śpiączki. Jest przy nim obecna najbliższa rodzina. W niektórych miastach odbędą się nabożeństwa w intencji powrotu zuzlowca do zdrowia

T.W./eSerwis.info; info: internet; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

"W czwartek o godz. 18.00 w Kościele w Tarpnie w Grudziądzu odprawiona będzie msza w intencji powrotu Tomasza Golloba do Zdrowia" - przekazała nam internautka. W dniu dzisiejszym natomiast rozpoczął się proces wybudzania żużlowca ze śpiączki farmakologicznej. Przy sportowcu jest obecna najbliższa rodzina. 

Tragiczna wiadomość. Tomasz Gollob już nigdy nie wystartuje w zawodach, to koniec jego kariery. Nadal jest nadzieja, że stanie na własnych nogach

T.W./eSerwis.info; info: wp.pl, przegląd, sportowefakty, info/video: TVN24/x-news; foto: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Lekarze operujący Tomasza Golloba nie pozostawili złudzeń. Mistrz już nigdy nie wystartuje w zawodach. Czy stanie na nogach będziemy wiedzieli w przeciągu kilku dni lub tygodni, ale szanse są, bo rdzeń nie został przerwany.

Z zakazem sądowym za kierownią samochodu. Ponowny raz złapano go po spożyciu alkoholu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

39-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Po krótkim pościgu mężczyzna wpadł w ręce policjantów z bydgoskich Wyżyn. Zatrzymany miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

Bydgoski "artysta" wpadł w ręce policji. Akurat malował farbą elewacje budynków bez zgody właścicieli. Miał przy sobie też marihuanę

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 28-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna wpadł „na gorąco”, gdy malował farbą elewacje budynków. Był poszukiwany. Dodatkowo posiadał przy sobie marihuanę. 

Nietrzeźwa próbowała wejść do mieszkania. Okazało się że nie do swojego. Kiedy otworzyły się drzwi policjanci poczuli zapach marihuany. Mężczyzna wpadł

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Uwagę policjantów z bydgoskiego Śródmieścia, którzy pomagając nietrzeźwej kobiecie w dostaniu się bezpiecznie do mieszkania, zwrócił zapach dobywający się z mieszkania obok. Okazało się, że mieszkający tam mężczyzna ma narkotyki. Mundurowi zabezpieczyli u niego ponad 20 gramów marihuany. 

Mężczyzna potrącony w Bydgoszczy na torach przez tramwaj linii nr 7 zmarł w szpitalu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Bydgoscy śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Fordonie. 34-latek został potrącony przez tramwaj. Niestety mimo udzielonej pomocy mężczyzna zmarł w szpitalu. We wtorek 11 marca około godziny 17:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o potrąceniu osoby przez tramwaj linii nr 7. 

Zaatakowali mężczyznę w tramwaju. Bez powodu? Zaczęli go bić rękoma i nogami. Następnie wysiedli i udali się w dalszą drogę jakby nic się nie stało

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 23-latka podejrzanego o pobicie. Agresywny mężczyzna zaatakował bydgoszczanina w tramwaju. Podejrzany decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące. Teraz może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności. 

Policja ustala, kto zawinił w zderzeniu tramwaju z autobusem w Bydgoszczy

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

- Dopiero postępowanie pozwoli nam ustalić, kto tak naprawdę zawinił w zdarzeniu. Policjanci zabezpieczyli nagranie z miejskiego monitoringu i przekazali do dalszej analizy - poinformował Przemysław Słomski, rzecznik policji w Bydgoszczy. 

Poruszający się na wózku inwalidzkim mężczyzna zajmował się rozprowadzaniem narkotyków. Kiedy zauważył policję próbował uciec

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali dwie osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Z zabezpieczonego „towaru” można by było zrobić ponad 100 „działek” narkotyków. 

Obrzucili samochód mieszkańca kamieniami. Policjantów którzy przyjechali na miejsce potraktowali obelgami

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Koronowa zatrzymał trzy osoby podejrzane o uszkodzenie mienia. Mężczyźni obrzucili kamieniami samochód oraz dom należący do mieszkańca Koronowa. Podczas interwencji znieważyli też funkcjonariuszy. Byli pijani. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Traktorzysta był tak pijany, że potrzebował pomocy innego pojazdu rolniczego. Miał zakaz prowadzenia pojazdów

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci z Białych Błot zatrzymali 48-latka, który pijany kierował ciągnikiem rolniczym, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Patrol namierzył go na polu, gdy siedział za „kółkiem” ciągnika. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.