joomla templates top joomla templates template joomla

Miał 2,6 promila alkoholu i siły aby uciekać przed policją. Jego ucieczka zakończyła sie dachowaniem

włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

 
Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, niezastosowanie się do znaku drogowego „Stop” odpowie 33-latek, którego zatrzymali soleccy policjanci. Mężczyzna jadąc osobowym audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Okazało się, że miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.
 
Soleccy policjanci w minioną sobotę 9 kwietnia tuż po północy chcieli zatrzymać do kontroli drogowej kierującego samochodem audi. Kierowca auta nie reagował na dawane przez policjantów sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać ulicami Solca kujawskiego, kierując się w stronę miejscowości Kabat. 
 
 
 
W pewnym momencie nie zapanował nad pojazdem i dachował. Szybko okazało się, że 33-latek uciekał przed patrolem, ponieważ był pijany.
 
Przeprowadzone badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że kierował pojazdem mając 2,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.
 
Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty dotyczące prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, ale również te dotyczące niezatrzymania się do kontroli drogowej, niezastosowania się do znaków drogowych, m. in. znaku „Stop”. Teraz jego postępowanie oceni sąd, który może mu wymierzyć karę do 2 lat pozbawienia wolności.