joomla templates top joomla templates template joomla

Wspólnie odmieniamy okolicę

bydgoszcz.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz samorząd

Bydgoski Budżet Obywatelski zyskuje dodatkowe wsparcie. Centrum Handlowe RONDO we współpracy z miastem Bydgoszcz zorganizowało akcję w ramach której dofinansuje jedną z osiedlowych inwestycji. Trwa druga edycja akcji „I Ty odmień okolicę” organizowanej przez Centrum Handlowe RONDO, w ramach której internauci wybiorą projekt zmian w Bydgoszczy, który otrzyma dofinansowanie w wysokości 10.000 złotych!

Aby wziąć udział w akcji wystarczy do 29 listopada zagłosować w specjalnej aplikacji na Facebooku dostępnej TUTAJ na jeden z 10 projektów, które będą realizowane przez miasto w ramach programu Bydgoski Budżet Obywatelski 2016: 1.Budowa miejsc postojowych na osiedlu Błonie wzdłuż ul. 16 Pułku Ułanów Wlkp. na wysokości parku. 2.Zakup i montaż tablicy dotykowej dla osób niewidomych na Wyspie Młyńskiej na osiedlu Stare Miasto. 3.Rozbudowa placu zabaw dla dzieci oraz siłowni na osiedlu Czyżkówko u zbiegu ulic: Chmielna – Siedlecka – Byszewska.

4.Doposażenie placu zabaw przy ul. Bronikowskiego na osiedlu Flisy. 5.Budowa placu zabaw oraz siłowni na osiedlu Leśne w Parku miejskim u zbiegu ulic gen. J. Sułkowskiego i gen. J. Dwernickiego. 6.Budowa oświetlenia ulicznego na osiedlu Miedzyń-Prądy na ulicach Paprocia, Tragerów, Sicieńska, Zasobna i Warzywna. 7.Budowa placu sportowego do kalisteniki na osiedlu Okole na Placu Chełmińskim. 8.Modernizacja terenu sportowego na osiedlu Osowa Góra przy ZS 24 im. Mariana Rejewskiego, ul. Puszczykowa. 9.Modernizacja chodnika na osiedlu Szwederowo na wysokości bloku zlokalizowanego przy ul. Leszczyńskiego 41a.

10.Modernizacja chodnika oraz zakup i montaż trzech ławek w parku przy ul. Wrocławskiej na osiedlu Wilczak-Jary. Osoby głosujące mogą dodatkowo uzasadnić swój głos, a trzy najciekawsze uzasadnienia zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 300 zł, 200 zł oraz 100 zł na zakupy w Centrum Handlowym RONDO!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież