joomla templates top joomla templates template joomla

Miasto Bydgoszcz zaprasza na Bieg Niepodległości

bydgoszcz.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz sport

 Na biegaczy czeka urokliwa pięciokilometrowa trasa w ścisłym centrum miasta.. Oprócz sportowej rywalizacji przygotowaliśmy także kilka smakołyków i występy artystyczne. Bieg rozpocznie się na pl. Wolności o godzinie 15.00.

Zapisywać można się już dziś. Pierwszych 500 osób, które zarejestrują się przez Internet otrzyma pamiątkowe techniczne koszulki biegowe. Pierwszych 500 osób, które przekroczą linię mety obdarujemy pamiątkowymi medalami. Pakiety startowe będzie można odbierać 9.XI i 10.XI w godzinach od 9.00 do 15.00 w bydgoskim ratuszu oraz tuż przed startem od 13.00 do 15.00 na pl. Wolności. Pobiegniemy m.in. ulicą Dworcową, bulwarami nad Brdą, ul. Pocztową, parkiem Kazimierza Wielkiego.

Na trasie czekać będzie zróżnicowana nawierzchnia. Możecie się spodziewać asfaltu, bruku, szutru a nawet schodów. Trasa jest dość trudna, ma wiele terenowych komplikacji dlatego też wyjątkowo nie będzie można startować z wózkami oraz w towarzystwie zwierząt. Impreza jest całkowicie bezpłatna, nie trzeba uiszczać jakichkolwiek opłat. Dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody.

Będą to repliki polskich szabel z okresu międzywojennego, wzorowane na tych, które wykorzystywał Marszałek Józef Piłsudski. Zapisać możecie się TUTAJ. Regulamin dostępny jest TUTAJ, a mapy znajdziecie TUTAJ i TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież