joomla templates top joomla templates template joomla

15-letnia Klaudia w miniony weekend wyszła z domu i zaginęła. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu dziewczyny

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą poszukiwania 15-latki, która w nocy z 4 na 5 sierpnia wyszła z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje. 
 
Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatki.
Komisariat Policji Bydgoszcz-Śródmieście został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu: KLAUDII RADOSIŃSKIEJ  lat 15, która około północy z 4 na 5 sierpnia wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.
 
RYSOPIS ZAGINIONEJ: 160cm wzrostu, 68 kg, tęga budowa ciała, włosy blond do ramion.
 
UBIÓR: ubrana była w białą podkoszulkę, jeansy koloru niebieskiego, obuwie sportowe koloru czarnego.
 
Posiada przy sobie znaleziony dowód osobisty wydany na około 20-21 letnia kobietę o imieniu Paulina, bliższych danych brak. Ma przy sobie telefon komórkowy iPhon 8+, legitymację szkolną na swoje nazwisko.
 
Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5  lub telefoniczny pod nr tel. (052) 588-11-59 albo na numer alarmowy Policji 112.