joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyzna zadał kobiecie 42 rany kłutych. Brutalne morderstwo w Bydgoszczy. Sprawcę zatrzymano

włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z komendy miejskiej i wojewódzkiej namierzyli i zatrzymali 42-latka podejrzanego o zabójstwo. Ciało kobiety funkcjonariusze odnaleźli w jednym z mieszkań w centrum Bydgoszczy. 38-latka posiadał liczne obrażenia ciała. Prokurator przedstawił podejrzanemu już zarzut zabójstwa. Grozi mu kara dożywocia.
 
We wtorek 25 kwietnia około godziny 23:00 dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia został powiadomiony o niepokojącej sytuacji w jednym z mieszkań przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy.
 
 
Z relacji zgłaszającego wynikało, że od dłuższego czasu nie może się skontaktować z domownikiem mieszkania. Na miejsce został skierowany patrol. Tam mundurowi zastali zgłaszającego. Mimo okoliczności świadczących o tym, że ktoś jest w środku, to nikt nie otworzył drzwi. Policjanci podjęli decyzję o siłowym wejściu do mieszkania przy pomocy strażaków.
 
{media load=media,id=8252,width=640,align=center,display=inline}
 
Funkcjonariusze po wejściu do środka ujawnili leżące na łóżku zwłoki 38-letniej kobiety z licznymi obrażeniami ciała. Sprawą natychmiast zajęli się kryminalni z bydgoskiej komendy. Na miejsce przyjechał prokurator. Pod jego nadzorem funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków.
 
Do sprawy włączyli się też kryminalni z komendy wojewódzkiej. Z zebranych informacji wynikało, że do zdarzenia doszło z poniedziałku na wtorek (24/25.04.2017). Wspólne działania funkcjonariuszy i prokuratury pozwoliły na wytypowanie podejrzewanego.
 
Wczoraj 26 kwietnia po południu kryminalni przystąpili do realizacji. W jednym z mieszkań przy ulicy Planu 6-letniego namierzyli i zatrzymali 42-latka. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został doprowadzony do prokuratora, który na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawił mu zarzut zabójstwa. Teraz za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.