joomla templates top joomla templates template joomla

Mężczyzna przez prawie dwa miesiące okradał sklep z alkoholu. Łącznie ukradł 13 butelek drogiego alkoholu. Straty oszacowano na ponad 1200 złotych

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z Fordonu zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna przez prawie dwa miesiące okradał sklep z alkoholu. Łącznie ukradł 13 butelek drogiego alkoholu. Straty oszacowano na ponad 1200 złotych. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.
 
Wszystko zaczęło się od zgłoszeń. Na przełomie maja i czerwca policjanci z Fordonu otrzymywali informacje o kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów przy ulicy Twardzickiego. 
 
 
Z ustaleń wynikało, że kradzieży dokonuje jedna osoba, która upodobała sobie jeden z droższych alkoholi. Łącznie ukradła 13 butelek tego trunku.
 
Sprawą zajęli się kryminalni z Fordonu. Analizując zebrany materiał wpadli na trop podejrzewanego. W czwartek 29 czerwca namierzyli go na ulicy Bartłomieja z Bydgoszczy. Tam fordoński patrol zatrzymał 34-latka. 
 
Mężczyzna został dowieziony do komisariatu. Jeszcze tego samego dnia zatrzymany usłyszał zarzuty kradzieży. Straty oszacowano na ponad 1200 złotych. Za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat więzienia.   
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież