joomla templates top joomla templates template joomla

Babcia zostawiła czterolenią wnuczkę na placu zabaw, a sama poszła do domu. Była pijana. Kiedy odnaleźli ją policjanci była bardzo agrsywna

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali nietrzeźwą babcię, która opiekowała się czteroletnią wnuczką. Kobieta zostawiła dziecko na placu zabaw i poszła do domu. Funkcjonariusze zatrzymali ją nietrzeźwą w mieszkaniu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.
 
W poniedziałek 3 lipca dyżurny z bydgoskiego Błonia. Z przekazanej informacji wynikało, że od dłuższego czasu, na placu zabaw, przebywa bez opieki kilkuletnia dziewczynka. Na ulicę Wrocławską został skierowany patrol. Tam policjanci zastali zgłaszającą, która wskazała dziecko.
 
 
 
Jak się okazało, czteroletnia dziewczynka przyszła na plac zabaw razem z babcią, która chwilę później gdzieś poszła. Dziecko pokazało, że babcia zostawiła torbę na zakupy. W środku znajdował się dokument tożsamości kobiety. Funkcjonariusze ustalili jej adres i pojechali go sprawdzić.
 
Kilka ulic dalej mundurowi weszli do mieszkania 59-latki. Kobieta była nietrzeźwa. Wstępne badanie alkotestem to potwierdziło. Policjanci zatrzymali ją i przewieźli do komisariatu na bydgoskim Błoniu. Zatrzymana była bardzo agresywna. Odmówiła poddaniu się badaniu na trzeźwość. Pobrano od niej krew do badań, a następnie przewieziono ją do policyjnego aresztu. Natomiast dziecko zostało oddane pod opiekę rodzicom.
 
We wtorek 4 lipca śledczy z Błonia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawią jej zarzut narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież