joomla templates top joomla templates template joomla

Bydgoski "artysta" wpadł w ręce policji. Akurat malował farbą elewacje budynków bez zgody właścicieli. Miał przy sobie też marihuanę

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 28-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna wpadł „na gorąco”, gdy malował farbą elewacje budynków. Był poszukiwany. Dodatkowo posiadał przy sobie marihuanę. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.
 
W niedzielę 16 kwietnia tuż po północy patrol z bydgoskiego Śródmieścia przejeżdżając ulicą Fordońską zauważył mężczyznę, który sprayem malował coś po ścianie budynku sklepu. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął uciekać.
 
 
 
Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali go. Przy 28-latku znaleźli dwie puszki farby w sprayu. To nie wszystko. Posiadał przy sobie też dwa woreczki z suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.
 
Na miejscu mundurowi ustalili, że bydgoszczanin pomalował elewację dwóch budynków. Co więcej, w trakcie sprawdzania go w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Agresywny 28-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
 
Dzisiaj (18.04.2017) śledczy z bydgoskiego Śródmieścia na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą wstępne badania, wówczas usłyszy dodatkowy zarzut posiadania narkotyków. Teraz 28-latek najbliższe miesiące spędzi już za kratkami zakładu karnego.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież