joomla templates top joomla templates template joomla

Ciało mężczyzny znalezione w jednej z kamieni bydgoskiego śródmieścia miało obrażenia głowy. 40-latkowi przedstawiono zarzut zabójstwa

info: KMP, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z komendy miejskiej namierzyli i zatrzymali 40-latka do sprawy śmierci bydgoszczanina. Ciało mężczyzny zostało znalezione w jednej z bydgoskich kamienic. Prokurator przedstawił już zatrzymanemu zarzut zabójstwa. Grozi mu kara dożywocia.
 

W środę 1 kwietnia wieczorem policjanci z bydgoskiego Śródmieścia ujawnili w jednej z kamienic przy ulicy Mickiewicza ciało 71-letniego mężczyzny. Osoba miała obrażenia głowy. Na miejsce została skierowana ekipa „dochodzeniowo-śledcza”.
 
Pod nadzorem prokuratora funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. W sprawę zaangażowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Kryminalni wytypowali podejrzewanego.
 
W czwartek 2 kwietnia policjanci namierzyli i zatrzymali do sprawy 40-latka. Mężczyzna ukrywał się w jednym z opuszczonych budynków w centrum miasta. Zatrzymany został dowieziony do bydgoskiej komendy. Zgromadzony materiał dowodowy został przekazany do prokuratury. Jeszcze dzisiaj 40-latek stanął przed obliczem prokuratora. Oskarżyciel przedstawił mu zarzut zabójstwa. Będzie też skierowany wniosek do sądu o tymczasowy areszt podejrzanego.