joomla templates top joomla templates template joomla

Cztery osoby zginęły w czołowym zderzeniu samochodów osobowych. Tragiczny w skutkach wypadek pod Bydgoszczą

info: Policja, Bydgoszcz; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Nakielscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Ameryczka, w gminie Szubin. Na skutek zderzenia bmw z seatem zginęły 4 osoby.
 
Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Ameryczka dyżurny policji odebrał w niedzielę 29 kwietnia krótko przed 13.00. Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe.
 
Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów, kierujący pojazdem bmw kończąc manewr wyprzedzania, prawdopodobnie nie zapanował nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało częściowo na przeciwny pas ruchu, gdzie bokiem uderzyło w jadącego w stronę Szubina seata cordobę.
 

Na skutek doznanych obrażeń śmierć na miejscu ponieśli wszyscy uczestnicy tego wypadku. 44-latek, który kierował bmw oraz 22-letni pasażer tego auta, a także 65-letni kierowca oraz 57-letnia pasażerka seata.
 
Droga w miejscu wypadku była przez kilka godzin całkowicie zablokowana, a ruch odbywał się przez zorganizowane objazdy. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.