joomla templates top joomla templates template joomla

Śmiertleny wypadek z udziałem motoambulansu w Bydgoszczy. Kierująca pojazdem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem uprzywilejowanym

info: Policja/Bydgoszcz; fot: facebook/Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko Krystian 501337500 włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (29.10.2020) na ul. Wyszyńskiego w Bydgoszczy. W wyniku poniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 32-letni mężczyzna, który kierował motocyklem BMW będącym pojazdem uprzywilejowanym.

Wczoraj (29.10.2020) około godziny 12:25 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Wyszyńskiego w pobliżu ronda Skrzetuskiego w Bydgoszczy.
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem Hyundai Tucson 67-letnia kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu podczas zmiany pasa ruchu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem uprzywilejowanym - motocyklem BMW- kierowanym przez 32-letniego mężczyznę. Bydgoszczanin z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Niestety mimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł.
 
 
Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.