joomla templates top joomla templates template joomla

Auto po kolizji z zaparkowanymi autami wjechało na chodnik, gdzie potrącił idącą kobietę. 69-latka zmarła, w wyniku poniesionych obrażeń

info: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj we wtorek na ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. Kierujący vw transporterem spowodował kolizję z dwoma zaparkowanymi autami, a następnie wjechał na chodnik, gdzie potrącił idącą kobietę. Niestety 69-latka, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarła.
 
 
We wtorek 12 lutego około godziny 10:40 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na ul. Powstańców Warszawy w Bydgoszczy. 
 
 
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący vw transporterem, prawdopodobnie z przyczyn zdrowotnych, spowodował kolizję z zaparkowanymi dwoma samochodami (renault i mitsubishi), po czym wjechał na chodnik i tam potrącił idącą kobietę. 69-latka poniosła śmierć na miejscu. Kierujący vw transporterem został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie.
 
 
Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 
Na ulicy Powstańców Warszawy ruch odbywa się wahadłowo.