joomla templates top joomla templates template joomla

Zlikwidowano melinę w centrum Bydgoszczy. Co ciekawe alkohol był legalny, ale jego sprzedaż już nie

włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z bydgoskiego Szwederowa wspólnie z pracownikami Drugiego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy zabezpieczyli alkohol w jednym z bydgoskich lokali w centrum miasta. Powodem tej decyzji nie był nielegalny alkohol. Przeciwnie, alkohol był legalny, lecz nielegalna była sprzedaż.
 
Wszystko zaczęło się od ustaleń funkcjonariuszy. Z ich informacji wynikało, że na terenie starego miasta w jednym z lokali może być sprzedawany alkohol bez zezwolenia. 
 
 
Policjanci pogłębiając informacje, szybko też wytypowali to miejsce.
 
Mundurowi przystąpili do działania i razem z pracownikami Drugiego Urzędu Skarbowego w Bydgoszczy skontrolowali wytypowany lokal. Tam przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Jak się okazało, pracownicy pub-u sprzedawali alkohol nie wydając paragonu. Nie bez powodu. Lokal nie posiadał koncesji na jego sprzedaż.
 
Funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 300 sztuk butelkowanego piwa oraz kilka butelek wódki. Teraz właścicielowi lokalu, za popełnienie przestępstwo z ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, może grozić grzywna.