joomla templates top joomla templates template joomla

Na ulicy Bora Komorowskiego w Bydgoszczy kierujący fiatem najechał na znajdującego na ulicy mężczyznę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń osoba zmarła

info: Policja Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku w Fordonie. Kierujący fiatem najechał na znajdującego na ulicy mężczyznę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń osoba zmarła.
 
 
Do zdarzenia doszło dzisiaj (27.09.2019) tuż po godzinie 1:00 na ulicy Bora Komorowskiego w Bydgoszczy. Wówczas dyżurny z bydgoskiej policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny. 
 
 
Na miejsce został skierowany patrol. Tam funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Fiat Doblo najechał na najprawdopodobniej leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń osoba poniosła śmierć na miejscu. Kierujący 22-latek był trzeźwy. 
 
Policjanci zabezpieczyli ślady i przeprowadzili oględziny. Ustalają też tożsamość zmarłego mężczyzny. Teraz pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.