joomla templates top joomla templates template joomla

Mobilny magazyn z narkotykami. Kiedy kierowca zauważył policjantów zaczął uciekać

włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali 23-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna w swoim samochodzie zrobił magazyn z narkotykami. Funkcjonariusze przyłapali go, gdy przyjechał po „towar”. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.
 
Wszystko zaczęło się od ustaleń funkcjonariuszy z bydgoskiego Błonia. Z ich informacji wynikało, że w jednym z zaparkowanych samochodów na osiedlu Błonie mogą znajdować się narkotyki. Pojazd miał stanowić magazyn narkotykowy. Kryminalni wytypowali auto oraz jego właściciela.
 
 
We poniedziałek wieczorem policjanci przystąpili do realizacji i pojechali na ulicę 11 Dywizjonu Artylerii Konnej w Bydgoszczy. Tam zastali mężczyznę siedzącego w wytypowanym fiacie. 
 
Funkcjonariusze podchodząc do niego zauważyli, jak wysiada z auta i udaje się w stronę zaparkowanego nieopodal swojego drugiego pojazdu marki Subaru. Kiedy zorientował się, że idą po niego policjanci, zaczął uciekać w kierunku ulicy Szubińskiej. Mężczyzna biegnąc wyrzucił woreczek oraz kluczyki od fiata. Po krótkim pościgu został zatrzymany.
 
W wyrzuconym woreczku znajdowało się pięć tzw. „dilerówek” z marihuaną. W fiacie kryminalni znaleźli 90 woreczków z marihuaną. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. 
 
Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawią mu zarzut związany z naruszeniem przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. O jego dalszym losie zadecyduje już prokurator.