joomla templates top joomla templates template joomla

Poszukiwania 15-letniej Oliwii, która wyszła z domu i do chwili obecnej nie wiadomo co się z nią stało. Rodzina poszukuje nastolatki

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z Wyżyn ponownie prowadzą poszukiwania 15-latki, która wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatki.
 
Komisariat Policji Bydgoszcz-Wyżyny został powiadomiony przez rodzinę o kolejnym zaginięciu:
 
OLIWII RADOŃ lat 15, która wczoraj (25.10.2020) około godz. 10:50 wyszła z domu i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.
 
RYSOPIS ZAGINIONEJ: wiek z wyglądu na 14 lat, 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy długie koloru rudego wpadającego w czerwony, uszy i nos normalnego kształtu.
 
UBIÓR ZAGINIONEJ: 15-latka ubrana była w spodnie długie jeansowe koloru niebieskiego, szarą bluzę i ciemne buty sportowe.
 
Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ul. Ogrody 19a lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 15 59 albo na numer alarmowy Policji 112.