joomla templates top joomla templates template joomla

Do pracy z "działeczką" amfetaminy i extazy. W roboczym ubraniu w trakcie pracy i pod wpływem narkotyków. Tak pracował

włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł w pracy. Posiadał przy sobie amfetaminę i tabletki ekstazy. Odpowie również za wykonywanie pracy pod wpływem narkotyków.
 
Do zatrzymania 25-latka doszło w centrum miasta w Bydgoszczy, gdy wykonywał prace remontowe. Wcześniej kryminalni ustalili, że może posiadać przy sobie zakazane substancje psychoaktywne. 
 
 
Funkcjonariusze zauważyli podejrzewanego w ubraniu roboczym przy ulicy Racławickiej. Tam 25-latek został zatrzymany.
 
Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie „działkę” amfetaminy. Co więcej, próbował też pozbyć się sakiewki, w której miał kilka woreczków z amfetaminą oraz 40 sztuk tabletek ekstazy. 
 
Mężczyzna został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Badanie narkotesterem wykazało, że znajduje się pod wpływem amfetaminy.
 
Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania zakazanych substancji psychoaktywnych. Ponadto, odpowie też za podejmowanie pracy pod wpływem narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.