joomla templates top joomla templates template joomla

"Wrażliwy klient". Zabrakło reklamówek w sklepie wpadł w szał. Uszkodził wyposażenie i asortyment, stojące na półkach piwa

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z bydgoskiego Szwederowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. 35-latek uszkodził wyposażenie i asortyment w sklepie. Powodem takiego zachowania był brak tzw. „reklamówek”. Teraz za to postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.
 
Do zdarzenia doszło w środe 28 marca po godzinie 21:00, wówczas patrol z bydgoskiego Szwederowa interweniował w jednym ze sklepów przy ulicy Gnieźnieńskiej w Bydgoszczy. Zgłoszenie dotyczyło dewastacji wyposażenia i asortymentu w markecie.
 
 
 
Będący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawcą był klient tego sklepu. Jak się okazało, mężczyzna wpadł w szał, gdy dowiedział się, że nie ma worków na zakupy. Rzucił butelką w baner reklamowy uszkadzając go, a także półkę i stojące na niej piwa. Chwilę po tym wyszedł ze sklepu.
 
Mundurowi ustalili rysopis sprawcy i zaczęli sprawdzać okoliczne ulice. Kilkaset metrów dalej zauważyli podejrzewanego. 35-latek został zatrzymany. Był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
 
Dzisiaj śledczy z bydgoskiego Szwederowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Teraz może mu grozić wyższa kara, ponieważ przestępstwa tego dokonał w warunkach tzw. „recydywy”.
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież