joomla templates top joomla templates template joomla

Z założonym szalikiem na twarzy wszedł do sklepu i grożąc nożem bezpośrednio sprzedawczyni, zażądał wydania gotówki. Napastnik zabrał pieniądze i uciekł. Teraz grozi mu 12 lat więzienia

info: KMP, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Na trzy miesiące do aresztu trafił mieszkaniec powiatu inowrocławskiego podejrzany o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Zamaskowany 29-latek z nożem w ręku napadł na sklep. Na jego trop wpadli kryminalni z bydgoskiej komendy. Teraz może mu grozić do 12 lat pozbawienia wolności.
 
 
Wszystko miało swój początek pod koniec lutego (26.02.2020), wówczas funkcjonariusze zostali powiadomieni o napadzie, do którego doszło w jednym ze sklepów w Solcu Kujawskim. Ze zgłoszenia wynikało, że około godziny 12:45 mężczyzna z założonym szalikiem na twarzy wszedł do sklepu i grożąc nożem bezpośrednio sprzedawczyni, zażądał wydania gotówki. Napastnik zabrał pieniądze i uciekł.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli ślady i dowody. W sprawę zaangażowali się policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Kryminalni krok po kroku analizowali zgromadzone przez nich informacje. Na ich podstawie wytypowali podejrzewanego.
 

W poniedziałek (16.03.2020) przystąpili do działania i namierzyli mężczyznę w pracy w Toruniu. 29-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Śledczy z bydgoskiej komendy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.
 
Wczoraj (17.03.2020) policjanci doprowadzili podejrzanego do prokuratury, gdzie oskarżyciel po jego przesłuchaniu wnioskował do sądu o tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 29-latka na trzy miesiące