joomla templates top joomla templates template joomla

Zaatakowali mężczyznę w tramwaju. Bez powodu? Zaczęli go bić rękoma i nogami. Następnie wysiedli i udali się w dalszą drogę jakby nic się nie stało

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z bydgoskich Wyżyn zatrzymali 23-latka podejrzanego o pobicie. Agresywny mężczyzna zaatakował bydgoszczanina w tramwaju. Podejrzany decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące. Teraz może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.
 
Do zdarzenia doszło blisko dwa tygodnie temu 78 kwietnia wieczorem. Wówczas do tramwaju przy rondzie Toruńskim weszła grupa młodych mężczyzn. Osoby te zachowywały się głośno i wulgarnie. Dwóch z nich podeszło do jednego z pasażerów i zaczęło bić go rękoma i nogami. Sprawcy na następnym przystanku wysiedli i udali się w kierunku ulicy Toruńskiej.
 
 
O tym fakcie zostali powiadomieni policjanci z bydgoskich Wyżyn. Na ulicę Szarych Szeregów został skierowany patrol. Tam czekał na nich zgłaszający, który opisał całą sytuację. Mundurowi znając rysopis sprawców, zaczęli sprawdzać okoliczne ulice. Niestety poszukiwania nie przyniosły rezultatu.
 
Dalej sprawą zajęli się kryminalni. Zebrane przez nich informacje pozwoliły na wytypowanie podejrzewanych. Kilka dni później funkcjonariusze namierzyli jednego z nich. Zaskoczony 23-latek został zatrzymany w domu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
 
Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut pobicia, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Podejrzany został dowieziony do prokuratury. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt. Sąd natomiast po zapoznaniu się z materiałami sprawy aresztował 23-latka na dwa miesiące.
 
Teraz policjanci z bydgoskich Wyżyn pracują nad zatrzymaniem drugiego ze sprawców.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież