joomla templates top joomla templates template joomla

Podciął sobie żyły i wyszedł z mieszkania. Po śladach krwi policjanci znaleźli nastoletniego desperata. Uratowali mu życie

włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

 
Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia zapobiegli tragedii. Uratowali nastoletniego desperata, który próbował popełnić samobójstwo. Znaleźli go kilkaset metrów dalej przy nabrzeżu Brdy. 16-latek trafił pod opiekę lekarza.
 
W czwartek16 marca około godziny 18:30 dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia otrzymał informację o próbie samobójczej 16-latka. Ze zgłoszenia wynikało, że chłopak miał podciąć sobie żyły. Do jednego z mieszkań przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie został skierowany patrol.
 
 
Na miejscu funkcjonariusze zauważyli przed klatką jak i na klatce schodowej ślady krwi. Mimo wielokrotnego pukania do drzwi nikt im nie otwierał. Mieszkanie znajdowało się na parterze, wiec jeden z policjantów dostał się do środka przez uchylone okno do mieszkania. W środku oprócz licznych śladów krwi, nikogo nie było. Na miejsce zostało wezwane pogotowie.
 
Mundurowi postanowili iść za śladami krwi. Trop doprowadził ich do ulicy Fordońskiej, aż za stację paliw w kierunku Brdy. Po sprawdzeniu nabrzeża, policjanci kilkadziesiąt metrów dalej, znaleźli leżącego chłopaka. Był przytomny. Miał liczne rany przedramienia, które mocno krwawiły. 
 
Funkcjonariusze natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy i na miejsce wezwali karetkę. Załoga pogotowia ratunkowego zajęła się mężczyzną i przewiozła go do szpitala. 16-latek po zaopatrzeniu trafił pod opiekę lekarza.