joomla templates top joomla templates template joomla

Pijanego kierowcę zatrzymał dopiero strzał ostrzegawczy

Monika Chlebicz ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dopiero strzały ostrzegawcze oddane przez policjantów z Inowrocławia zatrzymały pijanego kierowcę. Wcześniej pędził trasą z Orłowa do miejscowości Czyste zmuszając jadące z przeciwka auta do zjechania na pobocze. Na szczęście został zatrzymany przez dzielnicowych.

Mama z promilami

Anna Kozłowska ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Do policyjnego aresztu trafiła pijana matka 6 – letniej dziewczynki, po tym jak będąca pod jej opieką córka wpadła pod samochód na krajowej drodze w centrum Lipna. Za przestępstwo narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Śledczy udaremnili przestępczą działalność

Kamila Ogonowska ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Kryminalni z komendy w Inowrocławiu na podstawie zebranych informacji zatrzymali wczoraj 39-latka. W czasie przeszukania pomieszczeń, które zajmował mężczyzna, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratora.

"Lewe" L-4 za łapówki

policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 53-letni lekarz jest podejrzany o przyjmowanie korzyści majątkowych. Pieniądze miały trafiać do jego kieszeni w zamian za zwolnienia L-4. W sprawie tej zarzuty wręczenia korzyści majątkowych w łącznej kwocie ponad 6 tys. zł usłyszały 4 osoby, a podejrzany lekarz trafił do aresztu na 3 miesiące. Policjanci ustalają, kto jeszcze mógł korzystać ze zwolnień uzyskanych w ten sposób.

Kolejni pseudokibice przed sądem

policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 Wczoraj w Toruniu policjanci zatrzymali 48 pseudokibiców. Część zatrzymanych usłyszała już wczoraj wyroki, ponieważ zostali doprowadzeni do sądu w trybie przyspieszonym. Także za wykroczenia związane z wybrykami chuligańskimi policjanci nałożyli 11 mandatów karnych.

Odpowie za włamanie na stronę internetową urzędu

Monika Chlebicz , Joanna Wrzesińska ; policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją ustalili sprawcę, który w połowie lutego b.r. włamał  się na oficjalną stronę internetową urzędu miasta. Podejrzanym okazał się 20 – letni mieszkaniec Łodzi. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

To nie był prima aprilis

Elżbieta Piątkowska ; policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Wczoraj policjanci z Grudziądza poszukiwali osoby, która zagroziła administratorowi jednej z gier internetowych odebraniem sobie życia, jeśli nie umożliwi mu ponownie gry. Okazało się, że to rozgoryczony 14-latek z okolic Gorzowa Wielkopolskiego.

Toruńscy policjanci mają nową strzelnicę

Adriana Jabłońska ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

alt21 maja odbyła się atestacja nowej strzelnicy w Komisariacie Policji Toruń - Podgórz. Jest to pierwsza, policyjna strzelnica kryta w województwie kujawsko-pomorskim.Obiekt jest bardzo nowoczesny, umożliwia przeprowadzanie wielu rodzajów treningów strzeleckich, w tym strzelania sytuacyjnego.

KOBIETY ĆWICZĄ SAMOOBRONĘ

Piotr Cieślicki ; kujawsko-pomorska.policja.gov.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

Dobiega końca pierwsza edycja warsztatów przygotowanych specjalnie dla kobiet pracujących w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, z zakresu samoobrony. Przez osiem spotkań Panie uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez instruktorów Sekcji Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia.

Bydgoszcz Okradali TIR-y

policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

 Policjanci z Inowrocławia zatrzymali pięciu kierowców tirów podejrzewanych o to, że kradli przewożony towar. Wszyscy odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia. Policjanci ustalają paserów, do których trafiał kradziony towar.

"Trzeźwy poranek"

Monika Chlebicz ; policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

alt„Trzeźwy poranek” to nazwa dzisiejszej porannej akcji kujawsko-pomorskiej drogówki. Na drogach naszego województwa, w sześciu specjalnie wyznaczonych w tym celu punktach, kontrolowali oni kierowców. Działania te miały głównie na celu sprawdzenie czy osoby wsiadające za kółko są trzeźwe.

Zatrzymani złodzieje

Joanna Wrzesińska ; policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

altObywatelska postawa mieszkańców Inowrocławia i błyskawiczna reakcja policjantów, zapobiegły kradzieży forda fiesty zaparkowanego przy ul. Wilkońskiego w Inowrocławiu. Za kradzież z włamaniem grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Nie dał się zaskoczyć

Sławomir Ruge,Agnieszka Sobieralska ; policja.pl włącz . Opublikowano w Kujawsko-pomorskie kryminalne

altChełmińscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy dzisiejszej nocy próbowali dokonać napadu na pracownika stacji paliw. Dzięki jego czujności i szybkiej informacji policjanci zatrzymali napastników w momencie kiedy próbowali odjechać zaparkowanym nieopodal stacji samochodem.