joomla templates top joomla templates template joomla

18-latek przwrócił kobietę w przejściu na rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy i zaczął ją dotykać w miejscach intymnych. Podobnie na ul. Waryńskiego

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Wszystko zaczęło się pod koniec czerwca 28 czerwca, wówczas policjanci z bydgoskiego Śródmieścia przyjęli pierwsze zawiadomienie dotyczące innej czynności seksualnej. Z relacji zgłaszającej wynikało, że do zdarzenia doszło późnym wieczorem, w podziemnym przejściu pod rondem Jagiellonów. 

Babcia zostawiła czterolenią wnuczkę na placu zabaw, a sama poszła do domu. Była pijana. Kiedy odnaleźli ją policjanci była bardzo agrsywna

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Policjanci z bydgoskiego Błonia zatrzymali nietrzeźwą babcię, która opiekowała się czteroletnią wnuczką. Kobieta zostawiła dziecko na placu zabaw i poszła do domu. Funkcjonariusze zatrzymali ją nietrzeźwą w mieszkaniu. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Skrępowali 23-letnią Patrycję i 15-letnią Klaudię i brutalnie je zamordowali. Oskarżony przyznał się przed sądem w Bydgoszczy

T.W./eSerwis.info; video: TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

W Bydgoszczy rozpoczął się proces w sprawie okrutnej zbrodni nad Jeziorem Wiecanowskim w okolicach Mogilna. Minął ponad rok, odkąd Maciej K. i Sławomir G. brutalnie zamordowali dwie młode dziewczyny - 23-letnią Patrycję i 15-letnia Klaudię. 

Podejrzany o zabójstwo w Bydgoszczy 27-latek zatrzymany w areszcie na trzy miesiące. Grozi mu dożywotnia kara pozbawienia wolności

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Zarzut zabójstwa usłyszał zatrzymany 27-latek. Mężczyzna będzie odpowiadać za śmierć 24-letniego bydgoszczanina. Na wniosek prokuratora, podejrzany został aresztowany przez sąd na najbliższe trzy miesiące. Teraz może mu grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności. 

Czy do Bydgoszczy przyjadą uchodźcy? Niektórzy "otrzeźwieli" i wbrew Schetynie mówią "nie podpisaliśmy żadnej deklaracji przyjmowania uchodźców"

Tomasz Węgrzyn/eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz wiadomości

Po słowach Grzegorza Schetyny deklarującego w imieniu samorządowców przyjmowanie uchodźców przetoczyła się ogromna fala krytyki. Niektórzy samorządowcy jak się wydaje otrzeźwieli i wsłuchali się w głos swoich wyborców, którzy za rok będą ponownie głosowali na nich luba na kogoś innego.