joomla templates top joomla templates template joomla

"Bomber" z Warlubia, który chciał "pozbyć się" żony usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Dariusz R. był z nią skonfliktowany

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Świecie włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Wspólne działania policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy i Komendy Powiatowej Policji w Świeciu doprowadziły do zatrzymania 42-letniego mieszkańca Grudziądza podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna podłożył pod samochód urządzenie z materiałami pirotechnicznymi. 

Tragiczny wypadek pod Bydgoszczą. Nie żyją dwie osoby, jedna przewieziona do szpitala. Czołowe zderzenie samochodów w Solcu Kujawskim

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek 9 czerwca na DK nr 10 na wysokości Solca Kujawskiego. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby podróżujące skodą. Kierowca drugiego pojazdu uczestniczącego w wypadku trafił do szpitala. 

Śmierć motocyklisty pod Bydgoszczą. 32-letni motocyklista wyprzedzając pojazd w miejscowości Kruszyn uderzył w przyczepę. Zginął na miejscu

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Zginął motocyklista. 32-latek podczas wyprzedzania uderzył w przyczepę. Do zdarzenia doszło w czwartek 11 maja po godzinie 17:00 w miejscowości Kruszyn na DK 10. 

Obrzucili samochód mieszkańca kamieniami. Policjantów którzy przyjechali na miejsce potraktowali obelgami

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Grudziądz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Koronowa zatrzymał trzy osoby podejrzane o uszkodzenie mienia. Mężczyźni obrzucili kamieniami samochód oraz dom należący do mieszkańca Koronowa. Podczas interwencji znieważyli też funkcjonariuszy. Byli pijani. Za uszkodzenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Miał 2,6 promila alkoholu i siły aby uciekać przed policją. Jego ucieczka zakończyła sie dachowaniem

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, niezastosowanie się do znaku drogowego „Stop” odpowie 33-latek, którego zatrzymali soleccy policjanci. Mężczyzna jadąc osobowym audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. 

W domu prawie jak w dżungli. Mieszkaniec Bydgoszczy urządził sobie plantację marihuany w mieszkaniu

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Ponad 20 sztuk krzewów roślin konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, słoiki ze 170 gramami suszu roślinnego, a także sprzęt służący do uprawy i dystrybucji narkotyków oraz inne przedmioty wykorzystywane w procederze narkotykowym zabezpieczyli bydgoscy policjanci z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. 

Tragiczny koniec dnia. Wieczorem pod Bydgoszczą mężczyzna wypadł z łódki. Nie pomogła akcja ratownicza i resuscytacja. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny

T.W./eSerwis.info; info: PSP, Toruń/Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

W miejscowości Kadzionka pod Bydgoszczą w powiecie bydgoski wędkarz zauważył topiącego się mężczyznę. Z relacji świadków wynikało, że topiący się płynął samemu łódką i w pewnym momencie z niej wypadł do wody. Na miejscu pojawiły się słuzby ratunkowe. Niestety resuscytacja krążeniowo-oddechowa, którą podjęli strażacy przybyli na miejsce tragedii oraz ratownicy medyczni nie pomogła.

Trochę się spieszył. Pędził prawie 200 km/h. Policjanci z Bydgoszczy zatrzymali pirata drogowego, który niemal dwukrotnie przekroczył dopuszczalną prędkość

KWP Bydgoszcz/x-news włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego namierzyli kierowcę toyoty, który przekroczył prędkość. Do zdarzenia doszło wieczorem na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. 

Traktorzysta był tak pijany, że potrzebował pomocy innego pojazdu rolniczego. Miał zakaz prowadzenia pojazdów

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Agencja/eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci z Białych Błot zatrzymali 48-latka, który pijany kierował ciągnikiem rolniczym, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Patrol namierzył go na polu, gdy siedział za „kółkiem” ciągnika. Za to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Rodzinny interes. Od kilku miesięcy dwaj bracia plądrowali posesje. Młodszy z braci poszedł w ślady starszego notowanego już za takie przestępstwa

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Policjanci z Koronowa zatrzymali dwóch braci podejrzanych o kradzieże z włamaniem. Młodszy z nich wpadł „na gorącym uczynku”. Plądrowaniem posesji zajmowali się od kilku miesięcy. Straty w wyniku ich przestępczej działalności oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych. Starszy z braci był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. 

Pokłócił się z konkubiną. Nie miał gdzie się podziać i za co żyć, wybił witrynę w sklepie, poczekał na policję, aby trafić do więzienia. Może posiedzieć nieco dłużej, 5 lat

T.W./eSerwis.info; info: Policja, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Koronowa zatrzymał 56-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna kamieniem wybił szybę w sklepie. Zatrzymany tłumaczył, że chciał trafić do więzienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. 

Kopał rowy, a następnie wyjmowal z nich kable. Na "goracym uczynku" przyłapał go patrol policji

T.N./eSerwis.info; info: Komenda Policji, Bydgoszcz; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Bydgoszcz powiatowe

Patrol z Białych Błot zatrzymał 47-latka podejrzanego o kradzież. Wpadł „na gorąco”, gdy wykopywał kable. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem. Do zdarzenia doszło we wtorek 4 stycznia wieczorem, wówczas policjanci z Białych Błot patrolując ulicę Szubińską zauważyli w lesie mężczyznę kopiącego rów.